Web Tasarım

 • Web tasarım, bir web sitesinin potansiyel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan ilk adımı, yani görünümüdür. Kullanıcı, bu görünümü oluşturan ara yüz sayesinde web sitesinin işlevsel yönünü kullanmaya başlar.
 • Bu yüzden web tasarımı, hem görünüm olarak markanızın kurumsal imajını yansıtabilmeli hem de hedef kitleniz doğrultusunda kullanıcı deneyimine uygun ve verimli olmalıdır.
 • Yenilikçi ve özgün web tasarımlarımız ile müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir iş teslim edebilmenin sorumluluğu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 • Gregousa Dijital Pazarlama Ajans olarak; markanızı etkili ve özgün şekilde yansıtabilen, tüm cihazlarda en doğru görünüme sahip olan, arama motorlarına ve kullanıcı deneyiminlerine göre optimize edilerek tasarlanmış olan web sitesinizi yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

Arama Motorlarına Uyumlu

 • Web sitenizi Google ve diğer arama motorlarının göz önüne alındığı kuralları dikkate alarak hazırlıyoruz. Profesyonel SEO teknikleri ile işletmenizin Google’da üst sırada çıkmasını sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu

 • Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilebilir ve ögün web tasarıa sahip olması bizim için çok önemlidir.
 • İşletmenizin internette bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde geliştiriyoruz.
 • Mobil Uyumluluk teknolojisi olarak adlandırılan web sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulabilmesini sağlıyoruz.

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, tam anlamı ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği  bir çalışmadır. 

Web siteleri, bir tanıtım kanalıdır. Burada işletmenizi veya markanızı, ürününüzü istediğiniz an istediğiniz kadar tanıtabilir reklam ve kampanya hizmetlerine istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz.

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmesini amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dijital dünyaya açıldığı bir penceredir.

İnternet ortamında online ticaret yapmak amacıyla kurulan sitelerdir. E-ticaret siteleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Nedeni ise internetten alışveriş ve ticaret yapmanın, fiziksel olanına göre daha kolay ve karlı olmasıdır.

Fiziksel olarak söz konusu olan giderlerin birçoğu, internet üzerinden yapılan ticarette bulunmaz.

Bu nedenle birçok giderden tasarruf yapma imkanı vardır. İyi kurgulanmış bir e-ticaret sitesi sahibine yüksek kazançlar sağlayabilir.

Web tasarımı çok önemlidir çünkü müşterilerinizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. 

Onlarla ilgili yaptığınız izlenimler, sitenizde kalmasına ve firmanız hakkında bilgi edinmesine veya sitenizden ayrılıp bir rakibe yönelmesine neden olabilir.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

Yarına kadar beklemeyin. Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Size mümkün olan en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamak için daha önemli bilgilere ihtiyacımız var.

Bize oluşturmamız gereken projeden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal bir ekibe yönlendirebilmemiz için önemlidir.

 • Kişisel detaylar
 • Şirket Bütçesi
 • Servis Kurulumu