Google Seo

 • SEO Nedir? Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. Web sitenizi Google, Yandex, Bing ve diğer tüm büyük arama motorlarında daha üst sıralara çıkarmak amacını hedefleyen optimizasyon çalışmalarıdır. Böylece daha üst sıralarda, ilk sayfada ya da ilk sıralarda görünür olan bir web site daha fazla ücretsiz trafik alabilecektir.
 • SEO, bir yatırımdır. Dijital pazarlamanın en önemli aracıdır. Arama Motoru Optimizasyonu için harcadığınız her kuruş uzun vadede işinize kalıcı fayda sağlar.

Yerel Seo

 • Yerel SEO, özellikle belli bir bölgeye hizmet veya ürün satan işletmeler için arama motoru optimizasyonu yapan bir SEO biçimidir. Yerel SEO hizmeti, Google’da daha ön planda olmak isteyen yerel işletmeler içindir. Web siteniz var ve belirli bir bölgeye hizmet eden işletme iseniz bu SEO hizmeti tam size göre bir seçimdir.
 • Etkili bir Yerel SEO hizmeti alarak, işletmenizin Google’ın arama motoru sonuç sayfalarının 1. sayfasında hem Google haritalar hem de organik sonuçlar içinde yer alabilirsiniz.
 • Yerel SEO neredeyse her zaman daha ucuz ve geleneksel pazarlamadan daha etkili bir yoldur. Rekabet düzeyine bağlı olarak yerel SEO çalışması ile 3-12 ay içinde Google’da ilk sayfaya yükselebilirsiniz.

Uluslararası SEO

 • Uluslararası SEO hizmeti alarak farklı ülkelerde ve farklı coğrafi bölgelerde bulunan; farklı yabancı dilleri konuşan potansiyel hedef kitlenize ulaşabilir ve markanızı global bir hale getirebilirsiniz.
 • Yurt dışı SEO çalışması, yerel ve ulusal SEO çalışmalarına göre daha zorlu ve daha maliyetlidir.
 • Uluslararası düzeyde pazar payını arttırmak ve yükselmek, ihracat/e-ihracat yapmak, yurt dışına açılmak isteyen işletmeler içindir. Birden fazla yabancı dil bulunan çok dilli web siteniz için de Çok Dilli SEO çalışması yapılmaktadır.
 • Hedeflenen ülke/bölge ve yabancı dil durumunu dikkate alarak yaptığımız çeşitli araştırmalar sonucu global SEO stratejisi oluşturarak size özel teklif sunarız.
 • Her ülke/bölge özelinde konuşulan dilin kendi dinamiklerine göre web siteniz yerelleştirilerek hedeflenen anahtar kelimelerde Google’da üst sıralara, ilk sayfaya çıkmak için çalışmalar oluşturulur. Profesyonel bir çeviri/tercüme şirketi ile olan partnerliğimiz sayesinde dilediğiniz dillerde ve dilediğiniz ülkelere odaklı SEO hizmeti verebilmekteyiz.
 • Özellikle İngilizce dilinin yaygın kullanımı nedeniyle global pazarda marka bilinirliğinizi artırmak, ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilmek adına İngilizce SEO çok önemli bir adımdır.

E-Ticaret SEO

 • E-Ticaret SEO ile e ticaret web sitenizin arama motorlarında ilgili marka, ürün kategorisi ya da ürün aramalarında daha üst sıralarda yer almasını dolayısıyla daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde edilmesini sağlayan bir SEO hizmeti‘dir.
 • E-ticaret sitelerini arama motorlarına optimize etmek diğer SEO hizmetlerine göre daha karmaşıktır. E-ticaret web sitelerinin yüzlerce, binlerce sayfası olabilir. Karmaşık web tasarım sahip olduğu için SEO başarısını etkileyecek birçok teknik faktör vardır. Bu alanda başarı ciddi beceri ve deneyim gerektirir.

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, tam anlamı ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği  bir çalışmadır. 

Web siteleri, bir tanıtım kanalıdır. Burada işletmenizi veya markanızı, ürününüzü istediğiniz an istediğiniz kadar tanıtabilir reklam ve kampanya hizmetlerine istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz.

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmesini amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dijital dünyaya açıldığı bir penceredir.

Web tasarımı çok önemlidir çünkü müşterilerinizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. 

Onlarla ilgili yaptığınız izlenimler, sitenizde kalmasına ve firmanız hakkında bilgi edinmesine veya sitenizden ayrılıp bir rakibe yönelmesine neden olabilir.

İnternet ortamında online ticaret yapmak amacıyla kurulan sitelerdir. E-ticaret siteleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Nedeni ise internetten alışveriş ve ticaret yapmanın, fiziksel olanına göre daha kolay ve karlı olmasıdır.

Fiziksel olarak söz konusu olan giderlerin birçoğu, internet üzerinden yapılan ticarette bulunmaz.

Bu nedenle birçok giderden tasarruf yapma imkanı vardır. İyi kurgulanmış bir e-ticaret sitesi sahibine yüksek kazançlar sağlayabilir.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

Yarına kadar beklemeyin. Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Size mümkün olan en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamak için daha önemli bilgilere ihtiyacımız var.

Bize oluşturmamız gereken projeden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal bir ekibe yönlendirebilmemiz için önemlidir.

 • Kişisel detaylar
 • Şirket Bütçesi
 • Servis Kurulumu