İnstagram Reklamları

  • Instagram reklamcılığı, reklam veren kişilerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan dijital bir reklam aracıdır. Instagram reklamcılığı ile geniş kitlelere kısa bir sürede ulaşmak mümkündür. Bu nedenle Instagram en fazla reklamın verildiği sosyal medya mecrasıdır.

Doğru Reklam Doğru Etkileşim

  • Günlük aktif 800 milyon kullanıcısı ile İnstagram, en az Facebook kadar büyük bir sosyal medya platformu olma yolunda ilerlemektedir. Bu kadar devasa bir kullanıcı kitlesi olunca da, reklam vermek için harika bir platform haline geliyor.
  • En güzel yanı ise; İnstagram reklamları, Facebook Business Manager aracılığı ile veriliyor. Yani Facebook’ta olduğu gibi İnstagram’da da etkili reklamlar oluşturabiliyorsunuz. Yalnız bu iki platforma verilen reklamlar, stratejik olarak farklılık gösterebiliyor.

Neden Biz!

  • İnstagram reklamcılığı ciddi bir iştir. Çünkü milyonlara ulaşır ve hizmetlerin tanıtımını kolaylaştırır.Tanıtımı yapılan ürünün daha fazla alıcıya gitmesini sağlar. Daha fazla yayılır. Daha fazla beğeni alır ya da like’lanır. İnsanlar reklamları görmekle kalmaz, reklamdan daha çabuk etkilenir. Satış daha hızlı olur. Birbirlerinin beğenisine sunar müşteriler. Öyle hızla tıklanır ki reklam sahibi şirket , kurum ve ya kuruluş herhalde şok geçirmeye ramak kala şunu farkeder ki sosyal medyanın kullanımı çok önemli bir iş ve bu işi zaten işin ehline verip takibini yapan birileri vardır çevresinde.
  • Mağazanız olsa bu kadar müşteri gelir mi bir günde ? Gelmez. İş ciddi. Sosyal medya reklamları daha ciddi. Hata da kabul etmez. Müşteriye dönüt vermek ya da şikayeti varsa bunu değerlendirip ivedi olarak dönmek de yine işin ehlinin işi. Gregousa Dijital Pazarlama Ajana olarak işte tam orada. Bir tık ötenizde. İşinizi şansa bırakmayın . Hadi hemen tıklayıp fikir alma ,birlikte çalışma vakti!

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, tam anlamı ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği  bir çalışmadır. 

Web siteleri, bir tanıtım kanalıdır. Burada işletmenizi veya markanızı, ürününüzü istediğiniz an istediğiniz kadar tanıtabilir reklam ve kampanya hizmetlerine istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz.

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmesini amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dijital dünyaya açıldığı bir penceredir.

Web tasarımı çok önemlidir çünkü müşterilerinizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. 

Onlarla ilgili yaptığınız izlenimler, sitenizde kalmasına ve firmanız hakkında bilgi edinmesine veya sitenizden ayrılıp bir rakibe yönelmesine neden olabilir.

İnternet ortamında online ticaret yapmak amacıyla kurulan sitelerdir. E-ticaret siteleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Nedeni ise internetten alışveriş ve ticaret yapmanın, fiziksel olanına göre daha kolay ve karlı olmasıdır.

Fiziksel olarak söz konusu olan giderlerin birçoğu, internet üzerinden yapılan ticarette bulunmaz.

Bu nedenle birçok giderden tasarruf yapma imkanı vardır. İyi kurgulanmış bir e-ticaret sitesi sahibine yüksek kazançlar sağlayabilir.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

Yarına kadar beklemeyin. Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Size mümkün olan en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamak için daha önemli bilgilere ihtiyacımız var.

Bize oluşturmamız gereken projeden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal bir ekibe yönlendirebilmemiz için önemlidir.

  • Kişisel detaylar
  • Şirket Bütçesi
  • Servis Kurulumu