Facebook Reklamları

  • Facebook reklamları, marka ve işletmelerin ulaşmak istedikleri etkileşime, kitlelere, kendilerini en iyi anlatan metinleri kurarak erişebildikleri ücretli reklamlardır. Reklam vermek isteyenler, amaçlarına en uygun Facebook (Meta) reklam tipini kullanarak belirli kampanyalarını tanıtabilir ve destekleyebilir.

Markanızı Doğru Reklam İle İleriye Taşıyın!

  • Günümüzde sosyal medya kullanımına olan ilgi bir hayli artmıştır. İnternet kullanımının artmasına paralel olarak sosyal medya ağları marka ve müşteriler için bir araya gelme platformuna dönüştürülmüştür. Hızlı bir şekilde gelişen sosyal medya platformları, geleneksel medyanın bile önüne geçmiştir.
  • Bu nedenle marka ve şirketler pazarlama stratejilerini değiştirmiştir. Sosyal ağlarda reklam modelleri geliştirilmeye başladığı için firmalar tanıtımlarını bu yollar ile yapmanın daha avantajlı olduğunun farkına varmıştır.
  • Herhangi bir markanın kendi hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmesi için bu konuda uzman olan bir ekip ile çalışılması gerekir. Dijital pazarlama konusunda Gregousa uzman ekibimiz, firmanızın reklamını en iyi şekilde yaparak, marka bilinirliğinizi artırmaktadır.
  • Yeni çıkarmış olduğunuz bir ürünü ya da sunmuş olduğunuz bir hizmeti, sosyal medya araçları sayesinde birçok kişiye ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya reklamı denildiği zaman akıllara ilk olarak Facebook gelmektedir. Milyonlarca kişi ve şirketin Facebook kullanıldığı göz önüne alındığında, hedef kitlelerin potansiyel müşterilere dönüştürülebilmesi için facebook reklam stratejilerinin en iyi şekilde yapılması gerektiği anlaşılmaktadır.
  • Sosyal medyada verilen reklamların firma ve markalara sağladığı avantaj çok fazladır. Herhangi bir marka ya da proje milyonlarca kişiye gösterilerek yeni müşteri kazanımları yapılabilir. Bu sayede rakiplerin önüne geçilerek Facebook reklamlarının avantajlarından yararlanılmış olur.

Bizimle İletişime Geçin!

Gregousa Dijital Pazarlama Ajans olarak markanızı veya işletmenizi İnstagram Reklamları sosyal medya içerisinde ileriye taşıyoruz.

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, tam anlamı ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği  bir çalışmadır. 

Web siteleri, bir tanıtım kanalıdır. Burada işletmenizi veya markanızı, ürününüzü istediğiniz an istediğiniz kadar tanıtabilir reklam ve kampanya hizmetlerine istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz.

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmesini amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dijital dünyaya açıldığı bir penceredir.

Web tasarımı çok önemlidir çünkü müşterilerinizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. 

Onlarla ilgili yaptığınız izlenimler, sitenizde kalmasına ve firmanız hakkında bilgi edinmesine veya sitenizden ayrılıp bir rakibe yönelmesine neden olabilir.

İnternet ortamında online ticaret yapmak amacıyla kurulan sitelerdir. E-ticaret siteleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Nedeni ise internetten alışveriş ve ticaret yapmanın, fiziksel olanına göre daha kolay ve karlı olmasıdır.

Fiziksel olarak söz konusu olan giderlerin birçoğu, internet üzerinden yapılan ticarette bulunmaz.

Bu nedenle birçok giderden tasarruf yapma imkanı vardır. İyi kurgulanmış bir e-ticaret sitesi sahibine yüksek kazançlar sağlayabilir.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

Yarına kadar beklemeyin. Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Size mümkün olan en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamak için daha önemli bilgilere ihtiyacımız var.

Bize oluşturmamız gereken projeden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal bir ekibe yönlendirebilmemiz için önemlidir.

  • Kişisel detaylar
  • Şirket Bütçesi
  • Servis Kurulumu